Tapetes

Tapešu salonā “MAGMA” atradīsiet visu veidu tapetes, sākot no budžeta un beidzot ar elitārām, kopā veido izcilu preču izvēli, lai ikviens pircējs atrastu sev vispiemērotākās tapetes.
Tapetes, neatkarīgi no allaž mainīgajām modes tendencēm, ir lieliska izvēle iekštelpu noformējumam un nozīmīgs interjera elements, kas var gan kalpot par neuzkrītošu fonu citām dizaina detaļām, kuras vēlaties izcelt, gan arī atrasties uzmanības centrā kā galvenais apdares akcents.
Daudzveidīgs tapešu piedāvājums no pasaules labākajiem ražotājiem palīdzēs Jums iekārtot mājokli atbilstoši jebkuram arhitektūras stilam un laikmetam.
Izmantojiet iespēju pasūtīt jaunākās tapešu kolekcijas no katalogiem. Cenu diapazons ir patiešām plašs, toties izvēles iespējas gandrīz vai neierobežotas. Tajos iespējams uzmeklēt risinājumus, kas precīzi atbildīs Jūsu individualitātei.

Mūsu klientiem tiek piedāvāta iespēja arī pasūtīt individuāla dizaina fototapetes, pašiem veidojot tapešu vizuālo noformējumu vai arī izvēloties kādu no mūsu piedāvātajiem paraugiem.

Piedāvājām šķidrās tapetes - liela krāsu un struktūras daudzveidība dod virkni iespēju eksperimentiem. Izmantojot vairākas struktūras, ir iespējams izveidot vienkrāsainu dizainu, kā arī var realizēt ekstra ordināras idejas interjera dizaināJūs varat izmantot papildu dekoratīvos elementus, piemēram, spīdumus, ko var pievienot apdares maisījumam.
Piemērots dažādām telpām gan dzīvojamām, gan atpūtas, gan ofisiem, gan bērnu istabu dekorēšanai.
Šis materiāls sastāv no: tekstila un celulozes šķiedrām, dekoratīvām un minerālām sastāvdaļām un saistvielām.
Šķidrajām tapetēm ir visas nepieciešamās īpašības, lai sienas pārklājums būtu izturīgs, ilgtspējīgs, videi draudzīgs un unikāls dizains. 

Visu preču sortimentu var paskatīties mūsu salonā-veikalā “MAGMA”
Latgales iela 78, Rēzekne.
Mob. 22004497