blue black

FB IMG 1707903956843FB IMG 1707904030250

Žalūzijas

Rullo Žalūzijas Rullo Žalūzijas

Rullo žalūzijas paredzētas gandrīz jeb kurā vidē, piemēram, lieliem ofisu logiem vai dzīvojamās telpās, guļamistabās utt. Tradicionālās rullo žalūzijas – lakonisks un elegants logu noformējuma veids – kalpo kā saules filtrs. Atkarībā no izvēlētā materiāla, rullo žalūzijas var būt ne tikai dekoratīvas, bet arī funkcionālas – pasargā no saules stariem vai arī nodrošināt telpā pilnīgu tumsu, vai caurredzamību.

Minikasetes Žalūzijas Minikasetes Žalūzijas

Žalūzijas kasetē - pats populārākais žalūziju veids. Kasešu rullo žalūzijas ir paredzētas koka, plastmasas vai alumīnija pakešu logiem un durvīm. Žalūzijas kasetē tiek stiprinātas tieši pie loga rāmja. Sānu vadotnes un pati kasete sniedz iespēju maksimāli ierobežot tiešu saules staru nokļūšanu telpā, kā arī dod iespēju atvērt logu vēdināšanai kopā ar žalūzijām. Žalūzijas kasetē vada ar ķēdīti, kuru var uzstādīt gan no kreisās, gan labās puses. Kasešu rullo žalūziju audumu kolekcijā ir vairāk kā 200 materiālu, tai skaitā speciālie audumi – atstarojoši, aptumšojoši, caurredzami.

Diena-Nakts Žalūzijas Diena-Nakts Žalūzijas

Šīs žalūzijas izceļas ar to, ka tās ir viegli kopt, ir funkcionālas un oriģinālas pēc sava izskata. Diena-nakts žalūzijas var saražot gan rullo, gan kasešu mehānismā.

Plissē Žalūzijas Plissē Žalūzijas

Plissē žalūzijas izmanto gan ofisos, gan arī dzīvojamās mājās. Tās saglabā stabilu formu un izskatās akurāti. Tās tiek saliktas “gofrētā veidā”, vēl tās var aizvērt ne tikai no augšas-uz apakšu, bet arī no apakšas uz augšu (aktuāli apakšējo stāvu telpās).

Vertikālās Žalūzijas Vertikālās Žalūzijas

Vertikālās auduma žalūzijas – pats lētākais un izplatītākais saules aizsarglīdzekļu sistēmu veids. Pie pareizas auduma izvēles, var radīt mājīguma un komforta atmosfēru mājā. Auduma žalūzijas apstrādātas ar īpašiem impregnēšanas līdzekļiem, kas padara tos stingrus. Vertikālo žalūziju audumu kolekcijā ir vairāk kā 100 materiālu. Adumu sleju platums 89 mm, savukārt lielām stiklotām virsmām – 127 mm platas audumu slejas.

Alumīnija Žalūzijas Alumīnija Žalūzijas

Alumīnija horizontālās žalūzijas ir praktisks un lēts loga aizklāšanas veids. Horizontālo alumīnija žalūziju viena no priekšrocībā, piemēram, gaismas plūsmas regulēšanas iespējas uz lameļu pagriešanas rēķina, ar pilnīgas telpu aptumšošanas iespējām, kā arī noturīgas pret izbalēšanu, viegli kopjamas. Alumīnijs neuzsūc smakas, noturīgs pret ūdeni, viegli mazgājams ar parastu mitru lupatiņu.